Bezpieczna podróż z Radisson Blu

Safe hotel room

Bezpieczeństwo gości jest priorytetem we wszystkich hotelach Radisson Blu. Dlatego właśnie my jesteśmy liderami w tej kwestii na całym świecie. Nawiązując współpracę z uznaną na całym świecie firmą konsultingową ds. bezpieczeństwa – Safehotels Alliance, dbamy o odpowiednie przygotowanie personelu hotelowego na wszelkie ewentualności. Obecnie w tym fantastycznym programie promującym bezpieczeństwo uczestniczy ponad 100 z naszych hoteli, a wszystkie z nich zostały poddane niezależnej inspekcji. Każdego miesiąca do tego grona dołączają nowe obiekty.

Zależy nam na bezpieczeństwie

Paul Moxness, odpowiedzialny za bezpieczeństwo korporacyjne i ochronę w Radisson Blu, wyjaśnia – „Bezpieczeństwo i ochrona odgrywają coraz ważniejszą rolę dla wszystkich przedsiębiorstw na całym świecie. Współpraca z firmą Safehotels Alliance pozwala nam zapewniać je naszym gościom, pracownikom i inwestorom. Cieszymy się, że wiedziemy prym w tym zakresie na tak wielu rynkach”. 

O Safehotels

Certyfikaty firmy Safehotels Alliance weryfikują bezpieczeństwo hoteli w oparciu o Global Hotel Security Standard ©, który upraszcza komunikację pomiędzy hotelami i przedstawicielami branży turystycznej. Program certyfikacyjny obejmuje szeroki zakres kryteriów w tym bezpieczeństwo sprzętu, świadomość i szkolenia personelu, bezpieczeństwo pożarowe i pierwszą pomoc.

Stosowane są trzy poziomy certyfikacji: „Safehotels Certificate”, „Safehotels Executive” i „Safehotels Premium Certificate”.

Safe hotels certificate

Trzy największe korzyści dla naszych klientów:

  • Ograniczenie prawdopodobieństwa wystąpienia niepożądanych zdarzeń podczas pobytu.
  • Wiarygodny certyfikat bezpieczeństwa ułatwia identyfikację hoteli najlepiej przygotowanych na niekorzystne zdarzenia.
  • Łatwiejsza komunikacja z hotelami w zakresie bezpieczeństwa.

Aby dowiedzieć się, które hotele Radisson Blu otrzymały certyfikat Safehotels, zapraszamy do zapoznania się z pełną listą dostępną tutaj.

Podziel się z nami swoją opinią