#BluRoutes – musisz zobaczyć, żeby uwierzyć!

Realizacja postanowień związanych z aktywnością fizyczną często jest bardzo trudna. Aby ułatwić Wam utrzymanie motywacji także w podczas podróży, stworzyliśmy inicjatywę #BluRoutes. To szlaki rowerowe i biegowe na całym świecie, rozpoczynające i kończące się zawsze w hotelach Radisson Blu.

Największa zaleta szlaków #BluRoutes? Możliwość podziwiania pięknych miast i krajobrazów, których nie zobaczylibyście podczas konwencjonalnych podróży. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zrobionych na szlakach #BluRoutes w różnych zakątkach Europy.

Skandynawia

Hotel Radisson Blu Riverside w Göteborgu

Hotel Radisson Blu Riverside w Göteborgu (Szwecja) charakteryzuje się idealną lokalizacją przy przystani nad rzeką Göta zapewniającą niezapomniane wrażenia podczas biegu.

Hotel Radisson Blu Marina Palace

Rzeka Aurajoki stanowiąca kwintesencję Turku jest wspaniałym miejscem do biegania. Wiele punktów widokowych, restauracji i kawiarni skoncentrowanych jest wokół tej rzeki. Z tego powodu hotel Radisson Blu Marina Palace zadbał również o fantastyczne #BluRoutes wzdłuż niej.

Europa Środkowa

Hotel Radisson Blu w Bremen

Hotel Radisson Blu w niemieckim Bremen oferuje, w zależności od upodobań, wspaniałe miejskie lub wiejskie widoki.

Hotel Radisson Blu we Frankfurcie

Na tym szlaku #BluRoutes łatwo zapomnieć, że jest się w samym sercu jednego z najważniejszych miast niemieckiej branży finansowej. Podczas biegu przy hotelu Radisson Blu we Frankfurcie znajdziesz spokój i ukoisz swoje nerwy.

Europa Wschodnia i kraje nadbałtyckie

Hotel Radisson Blu Lietuva w Wilnie

Od położonego nad Wilią hotelu Radisson Blu Lietuva w Wilnie, znajdującego się 10 minut spacerem od starego miasta, biegną szlaki #BluRoutes, które spełnią oczekiwania zarówno spacerowiczów, jak i zapalonych biegaczy.

Hotel Radisson Blu Resort w Bukowel

Hotel Radison Blu Resort w Bukowel to miejsce dla osób szukających wytchnienia od zgiełku miasta i pragnących przyjemnie spędzać czas na wolnym powietrzu. #SzlakiBlu przebiegają przez góry i lasy, uprzyjemniając każdy bieg.

Hotel Radisson Blu Leogrand w Kiszyniowie

#BluRoutes czekają na naszych gości, zarówno biznesowych, jak i prywatnych, również w sercu stolicy Mołdawii!

Hotel Radisson Blu, Padół w Kijowie

Hotel Radisson Blu znajduje się w samym sercu tętniącej życiem kijowskiej dzielnicy Padół w bezpośredniej odległości od popularnych atrakcji turystycznych takich jak Plac Kontraktowy oraz urokliwy Andrijewski Zjazd – kręta brukowana uliczka ze sklepami i kawiarniami pełna artystów ulicznych. Idealne miejsce na zrobienie zdjęć, by pochwalić się nimi przed znajomymi biegaczami na Instagramie.

Wielka Brytania

Hotel Radisson Blu Waterfront w Jersey

Piękne wybrzeże wyspy Jersey z mieniącym się w słońcu morzem, piętrzącymi się klifami i piaszczystymi plażami stanowi znakomite tło dla zapierających dech w piersiach szlaków #BluRoutes. Nawet jeśli nie jesteście zapalonymi biegaczami, szlaki biegnące z tego hotelu znakomicie nadają się na spacer... lub dwa!

Masz zdjęcia z #BluRoutes? Udostępnijcie je na Instagramie lub Twitterze z hashtagiem #RadissonBlu!

Podziel się z nami swoją opinią