Dziesięć najpiękniejszych apartamentów ze znakomitym widokiem

Radisson Blu Cape Town Hotel Residences Penthouse - photo Patrick King

Przepiękne apartamenty z zapierającym dech w piersiach widokiem, które będą Ci się śnić po nocach! Każdy elegancki i wyszukany apartament Radisson Blu został zaprojektowany z wyjątkową dbałością o najmniejsze szczegóły i stanowi przykład najlepszego współczesnego wzornictwa. Nasze apartamenty nie tylko oferują piękne wnętrza, ale również niesamowite widoki zarówno na cuda natury, jak i wyjątkowe dzieła ludzkich rąk… Czytaj dalej i daj się zainspirować naszym najlepszym apartamentom z całego świata.

Hotel Radisson Blu Seaside Hotel w Helsinkach

„Seaside” (czyli z angielskiego „nadmorski”) to radosne słowo przywołujące obraz beztroskiego eskapizmu. Nie ma bardziej stylowego miejsca na imprezę niż piękne tarasy apartamentu Seaside Suite w hotelu Radisson Blu Seaside Hotel w Helsinkach wyposażonego w kuszące jacuzzi, z którego roztacza się widok na pięknie oświetlone miasto oraz stocznię.

Radisson Blu Seaside suite Helsinki jacuzzi party

Hotel Radisson Blu Sky w Tallinnie

Możesz tu podziwiać magię wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO starego miasta ze średniowiecznymi dachami i strzelistymi wieżami oraz przepiękny bezkresny widok na położoną w oddali Zatokę Fińską. Ta niezapomniana panorama roztaczająca się z apartamentu Presidential Suite w hotelu Radisson Blu Sky Hotel w Tallinnie  pozwoli Ci udać się na prywatną wycieczkę po mieście bez konieczności opuszczania hotelu!

Radisson Blu Hotel Tallinn presidential suite

Hotel Radisson Blu Acqua Hotel & Spa w Concón

Chillout po chilijsku… Zrelaksuj się w jacuzzi na przestronnym tarasie niesamowitego apartamentu Royal Suite w hotelu Radisson Blu Acqua Hotel & Spa w Concón, podziwiając widok na bezkres lazurowego morza z kieliszkiem czegoś pysznego — być może z pobliskich winnic Casablanki? Wówczas możesz zacząć się zastanawiać, czy życie jeszcze kiedyś Cię tak uraczy…

Hotel Radisson Blu w Berlinie

Naciesz oczy wyjątkowym widokiem w stylu #BluView podczas podróży windą wewnątrz wypełnionego rybami akwarium AquaDom o wysokości 25 metrów do apartamentu Nikolai Suite w Hotelu Radisson Blu w Berlinie. Roztacza się z niego piękny widok na najbardziej kultowe atrakcje berlińskiej stolicy, w tym na Czerwony Ratusz, kościół św. Mikołaja oraz katedrę w Berlinie.
Nikolai Suite Radisson Blu Hotel Berlin

Kurort Radisson Blu Resort & Spa w Splicie

Apartament Penthouse Suite w hotelu Radisson Blu Resort & Spa w Splicie urządzony w fascynującym współczesnym stylu oraz wyposażony we własne jacuzzi i saunę sprawi, że poczujesz się jak na prywatnym superjachcie unoszącym się pośród czystych, lazurowych wód Adriatyku roztaczających się przed Tobą niczym prywatny basen bez krawędzi.
Radisson Blu Split Presidential Suite terrace

Hotel Radisson Blu Astrid w Antwerpii

To drugie co do wielkości miasto Belgii jest perełką kultury i można tu odwiedzić liczne muzea, obejrzeć dzieła sztuki i spotkać sprzedawców diamentów. Zasiadając pod oknem w hotelu Radisson Blu Hotel w Antwerpii możesz rozkoszować się 360-stopniowym widokiem przez olbrzymi bulaj na położone w pobliżu inspirujące atrakcje.

 

Hotel Radisson Blu Hotel and Residence w Kapsztadzie

Poczuj się jak na dachu półkuli południowej! Wyjrzyj przez okno tego luksusowego apartamentu, aby podziwiać  hotel Radisson Blu w Kapsztadzie  oraz piękną panoramę miasta, spójrz na ocean i otaczające go góry, a następnie unieś wzrok w kierunku przypominających z wyglądu watę cukrową chmur, które oczarują wszystkich lubiących bujać w obłokach.

Radisson Blu Cape Town residence penthouse - photo credit Mark Williams

Zdjęcia © Mark Williams

Hotel Radisson Blu we Frankfurcie

Nazwa mówi sama za siebie — w apartamencie Wohnidee Modern Serenity Suite powitają Cię kojące tony oraz eleganckie i inspirujące wzornictwo. Nie należy oczywiście zapominać o fantastycznym widoku. Gdy tam będziesz, nie zapomnij przetestować basenu (obiecujemy, że jest wart uwiecznienia! Zobacz sam na Instagramie).

Radisson Blu Frankfurt Wohnidee Suite Modern Serenity

Hotel Radisson Blu Iveria w Tbilisi

Najpiękniejszy widok na cudowną gruzińską stolicę, usytuowaną pomiędzy rzeką Kura a pobliskimi górami, roztacza się z wysoko położonego eleganckiego apartamentu Executive Suite w hotelu Radisson Blu w Tbilisi — z połyskującymi oknami na wysokość całej ściany.

Radisson Blu Tbilisi suite

Hotel Radisson Blu Atlantic w Stavanger

Hotel Radisson Blu w Stavanger położony nad oceanem w sercu sielankowej krainy fiordów oferuje niezrównaną nadmorską lokalizację. Po całym dniu zwiedzania możesz nacieszyć oko jeszcze bardziej niezapomnianymi widokami, relaksując się w ogromnej wannie w apartamencie Panorama Suite.

Radisson Blu Atlantic Stavanger suite room

Górne zdjęcie © Patrick King

Daj się zainspirować i odkryj oferty wszystkich naszych apartamentów.

Podziel się z nami swoją opinią