Jak zorganizować udane wydarzenie w Rosji

Fans are cheering for their team victory

Podobnie jak w przypadku wszystkich dyscyplin zespołowych i wydarzeń biznesowych, praca zespołowa i koncentracja są niezbędne, aby osiągnąć sukces. Z okazji odbywającego się w tym roku największego na świecie turnieju piłki nożnej rosyjski oddział Radisson Blu zaprasza wszystkich wybierających się w podróż służbowo-wypoczynkową na szereg mniejszych i większych atrakcji futbolowych. Dostępnych jest wiele skalowalnych opcji, a każde rosyjskie miasto oferuje dodatkowo wyjątkową lokalną atmosferę. Rozgrywki czas zacząć!

Zaszyj się w Soczi

Soczi, znane jako „rosyjska riwiera” to idealne miejsce dla wszystkich podróżujących służbowo, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym i wypocząć w nadmorskim kurorcie. Tego lata po spotkaniu biznesowym możesz udać się na spacer po plaży nieopodal hotelu i centrum kongresowego Radisson Blu Resort & Congress Centre lub zaplanować wycieczkę integracyjną do jednego z nowo wybudowanych obiektów sportowych najwyższej klasy.

Hotel ten położony jest w odległości 8-minutowego spaceru od stadionu Fisht Stadium, gdzie tego lata rozegrane zostanie wiele spotkań. Lobby naszego hotelu stanowi także idealną przestrzeń do organizacji imprez o tematyce sportowej i oferuje miejsce na takie atrakcje jak piłkarzyki.

Cityscape Sochi Russia

Najwyższy poziom wydajności w Moskwie

W Rosji, której stolicą jest pełna tradycyjnego wdzięku Moskwa, odbędzie się piłkarskie wydarzenie roku. Nie przegap go i zatrzymaj się w hotelu i centrum biznesowym Radisson Slavyanskaya Hotel and Business Centre, położonym w odległości 14-minutowej jazdy samochodem od stadionu Łużniki.

Odwiedź lokalne atrakcje takie jak Park Gorkiego lub napij się czegoś orzeźwiającego, podziwiając widoki na jednym z licznych tarasów rozsianych po całym mieście. Warto odwiedzić takie zabytki jak wiecznie piękny Sobór Wasyla Błogosławionego na Placu Czerwonym, znajdujący się w odległości zaledwie 30-minutowej jazdy samochodem od hotelu. Latem w Moskwie nie sposób się nudzić.

Skyline in Moscow Russia

Nie trać celu z oczu w Petersburgu

Niektóre wydarzenia wymagają pełnego skupienia. Niezależnie od tego, czy jest to mecz, czy spotkanie, potrzebujesz odpowiedniego pożywienia, aby zachować koncentrację. Zaskocz członków delegacji ciekawymi i przepysznymi przekąskami inspirowanymi tematyką sportową, które zostaną przygotowane specjalne na dane spotkanie, i zatrzymaj się w hotelu Radisson Royal Hotel w Petersburgu położonym w pobliżu wszystkich największych miejscowych atrakcji.

Rozegrajcie mecz na stadionie w Petersburgu oddalonym o 40 minut jazdy samochodem od hotelu lub zorganizujcie własny miniturniej z nagrodami. Ewentualnie możecie wyruszyć na poszukiwania 5 największych dzieł architektury i zwiedzanie najważniejszych atrakcji.

Church of the Savior on Blood St. Petersburg

Zapewnij sobie sukces w Kaliningradzie

Jesteśmy bardziej zwolennikami pracy i zabawy z głową, niż zabawy i pracy do upadłego. Od małych spotkań po duże imprezy — praca i zabawa w tematycznej atmosferze może poprawić koncentrację i kreatywność. Dodając klika pozycji do naszego harmonogramu możemy sprawić, że praca stanie się przyjemnością — Kaliningrad oferuje eklektyczną atmosferę, której właśnie potrzeba, aby to osiągnąć.

Zrób sobie przerwę i poznaj historię oraz dziedzictwo artystyczne tego obszaru w Muzeum Regionalnym w Kaliningradzie lub obejrzyj mecz na Stadionie Kaliningradzkim — oba obiekty znajdują się w odległości 30-minutowej jazdy samochodem z hotelu Radisson Blu.

Fishing Village and Kants Cathedral Kaliningrad Russia

Mierz wysoko w Rostowie nad Donem

To kosmopolityczne miasto dodaje charyzmatycznego uroku każdemu spotkaniu, jednocześnie oferując grupom mnóstwo możliwości w zakresie zwiedzania. Wykorzystaj impet zbliżającego się wydarzenia sportowego roku i doświadcz tej magii osobiście.

Zadbaj o rozrywkę w harmonogramie służbowym dzięki podobiznom najlepszych piłkarzy, wykonanym na zamówienie z kartonu w skali 1:1, z którymi można sobie zrobić zdjęcie. Hotel Radisson Blu Hotel w Rostowie nad Donem, usytuowany nad rzeką Don, znajduje się w odległości zaledwie 7-minutowej jazdy samochodem od stadionu Rostov Arena.

Don River in Rostov on Don

Sprawdź harmonogram letnich rozgrywek i zorganizuj następne spotkanie w pobliskim hotelu Radisson Blu.

Podziel się z nami swoją opinią