Latem spędzaj czas na świeżym powietrzu

Hiking great outdoors

Świeci słońce, jest ciepło i cały świat zdaje się być w dobrym nastroju. Czas wyrwać się z domu, by wygrzewać się w promieniach słońca, póki pogoda dopisuje. Przygotowaliśmy zestawienie naszych pięciu ulubionych sposobów spędzania czasu na wolnym powietrzu jako inspirację na wakacyjny urlop.

Pływanie kajakiem

Nie ma lepszego sposobu na odkrywanie lądu i wody niż wycieczka kajakowa. Kajakiem można pływać po rzekach, jeziorach i strumieniach, a my szczególnie polecamy trasę wzdłuż wybrzeża Dalmacji. Zorganizuj bazę wypadową w hotelu Radisson Blu Resort w Splicie lub Radisson Blu Resort & Spa, Dubrovnik Sun Gardens i zrelaksuj się na plaży we wspaniałym chorwackim słońcu lub wiosłując na morzu.

Dalmatian Coast kayaking

Zorbing

Chcesz dowiedzieć się, jak czuje się chomik w kołowrotku? Jeśli tak, zorbing może okazać się Twoim ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu. Firma Rolling Haggis z Edynburga udostępnia olbrzymie dmuchane kule, w których można turlać się ze wzniesienia w scenerii wspaniałych szkockich krajobrazów. Po takiej zabawie konieczny może okazać się odpoczynek i regeneracja. Hotel Radisson Blu w Edynburgu City Centre położony jest w na szlaku Royal Mile w samym sercu miasta, a jego personel chętnie pomoże Wam dojść do siebie po przygodzie z zorbingiem.

Zorbing Edinburgh

Skoki spadochronowe

Jeśli nie boisz się wysokości, skoki spadochronowe z samolotu na wysokości 3 km nad wyspą Jersey to coś, czego nie można przegapić. Czas swobodnego opadania w tandemie z instruktorem wynosi 30 sekund przy maksymalnej prędkości 200 km/h. To czas, gdy możesz podziwiać fantastyczny widok plażowej wyspy, a następnie wylądować na piasku przy pochylni Gun Site w zatoce St. Aubin's. Zespół Skydive Jersey chętnie pomoże Ci podnieść poziom adrenaliny, a personel hotelu Radisson Blu Waterfront w Jersey sprawi, że Twoje tętno szybko wróci do normy.

Sky diving

Kolarstwo górskie

Odkrywaj zapierający dech w piersiach niemiecki Schwarzwald, czyli Czarny Las, z urokliwego miasteczka Baden-Baden lub Karlsruhe w południowo-zachodnich Niemczech. Dzięki trasom o łącznej długości wynoszącej ponad 320 km – zarówno dla początkujących, jak i ekspertów – to najlepszy sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu i w letnim słońcu. Zarezerwuj pokój w hotelu Radisson Blu Badischer Hof w Baden-Baden lub Radisson Blu w Karlsruhe i przygotuj się na outdoorową przygodę.

Mountain biking

Jazda na quadzie

Potrzebujesz koni mechanicznych, by cieszyć się czasem spędzanym na świeżym powietrzu? Rozległe i piękne krajobrazy Lucerny wzywają. Wskocz na quada, pobaw się w drifting i usłysz pisk opon – adrenalina gwarantowana! Po tym zastrzyku pozytywnej energii można wyciszyć się w hotelu Radisson Blu w Lucernie.

ATV rideresized

Chcesz poznać inne sposoby spędzania czasu na świeżym powietrzu? Zapraszamy do lektury listy inspiracji na stronie Radisson Blu. Masz ulubiony sposób spędzania czasu na wolnym powietrzu, którym chcesz się z nami podzielić? Daj nam znać za pośrednictwem Twittera, dodając hashtag #RadissonBlu.

Podziel się z nami swoją opinią