Małe już nie jest modne – spotkania XXL

Red large meeting room

Duże, większe, XXL – najpiękniejsze europejskie miejsca na spotkania w formacie XXL

Poszukiwanie miejsc na zorganizowanie wydarzenia jest nieodłącznym elementem pracy w branży organizacji imprez. Znalezienie idealnej lokalizacji często jest bardzo czasochłonne, jednak w przypadku większych spotkań z dużą ilością uczestników może być to jeszcze trudniejsze. Niezależnie od tego, czy planujesz kolejne spotkanie w relaksującej nadmorskiej lokalizacji, w praktycznym lokalu w pobliżu lotniska, czy w samym sercu miasta, przygotowaliśmy kilka miejsc w rozmiarze XXL, aby zainspirować Twoje kolejne spotkania.

Spotkanie XXL na plaży – Dubrownik

Kurort z centrum odnowy biologicznej, Dubrovnik Sun Gardens, czyni z dalmackiego wybrzeża idealne miejsce na każdy rodzaj spotkania. Na dwóch piętrach znajduje się tu osiem sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1 102 m² z zapierającym dech w piersiach widokiem na Adriatyk. Powierzchnia głównego lobby wynosi 735 m² i znakomicie nadaje się na przyjęcia (do 1 000 gości), prezentacje i konferencje (do 900 gości) oraz bankiety i uroczystości (720 gości). Zrób wrażenie na swoich gościach dzięki połączeniu kurortu, doskonałych usług i rozmiaru.

Spotkanie XXL w stolicy Niemiec – Berlin

Wybierz na swoje spotkanie jedną spośród 15 nowoczesnych sal konferencyjnych i pomieszczeń przeznaczonych na organizację imprez. Niezależnie od tego, czy wolisz hol znakomicie oświetlony naturalnym światłem, czy DomLounge na ósmym piętrze z widokiem na panoramę Berlina - powierzchnia na organizację imprez wynosząca 2 750 m² umożliwia dostosowanie pomieszczeń do indywidualnych wymagań. Dzięki 427 pokojom hotel Radisson Blu w Berlinie jest idealnym miejscem na organizację dużych imprez.

XXL Meeting Berlin

Spotkanie XXL na lotnisku – Zurych

Organizacja konferencji w rozmiarze XXL na lotnisku w Zurychu umożliwia szybki wylot tuż po zakończeniu spotkania. Hotel Radisson Blu ma łączną powierzchnię 4 232 m² i 52 sale konferencyjne, co sprawia, że jest najbardziej uniwersalną opcją w całej Szwajcarii. Liczne sale stanowią idealne miejsce na organizację zarówno kilku-, jak i jednodniowych spotkań biznesowych lub nawet wydarzeń trwających zaledwie kilka godzin. Największą zaletą naszych sali są jednak dźwiękoszczelne okna panoramiczne oferujące wspaniały widok na płytę lotniska i szwajcarskie góry.

XXL Meeting airport – Zurich

Spotkanie XXL w centrum kongresowym − Hamburg

W Hamburgu można bezproblemowo przemieszczać się pomiędzy hotelem a centrum kongresowym. Hotel Radisson Blu w Hamburgu jest połączony z centrum kongresowym Congress Center Hamburg (CCH) i dysponuje 13 własnymi salami na organizację imprez. Połączenie czterech z nich pozwala na utworzenie sali balowej o powierzchni 536 m². Może ona pomieścić do 1 000 uczestników, którzy przez cały czas trwania imprezy będą mieć do dyspozycji nowoczesne rozwiązania techniczne, prywatny hol i wspaniały taras.

XXL Meeting in the congress center – Hamburg

Szukasz jeszcze bardziej unikalnych miejsc na spotkania XXL? Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Życzymy udanego spotkania w rozmiarze XXL!

Podziel się z nami swoją opinią