Najlepsze 10 miejsc, w które warto się wybrać, korzystając z promocji Dream Deals

Nice aerial view

Promocja Dream Deals powraca — zacznij planować wymarzone wakacje!

Oszczędź do 30% w ponad 500 miejscach na całym świecie. Szukasz inspiracji? Wszystkich chcących poznać 10 najlepszych miejsc do odwiedzenia zapraszamy do dalszej lektury.

Warszawa

Warszawa i jej skarby czekają na Ciebie. XIII-wieczne centrum Cię oczaruje, muzea historyczne oświecą, a wykwintna kuchnia rozpieści Twoje zmysły.

Warsaw at sunset

Soczi

Soczi jest chętnie wybierane przez turystów z uwagi na swój urok, którym emanuje o każdej porze roku. Znaleźć tu można zarówno jedne z najlepszych kurortów narciarskich na świecie, jak i wspaniałe morskie klimaty. Piasek i słońce lub białe szaleństwo – wybór należy do Ciebie.

Sochi waterfront

Dubaj

Piasek, słońce, zakupy – czego chcieć więcej od wakacji? W Dubaju nie można się nudzić – potwierdzą to zarówno wielbiciele plażowania, jak i całonocnych imprez.

Dubai city scape

Dream-Deals Spring 2018 banner-PLGran Canaria

Piękna i majestatyczna Gran Canaria to eklektyczna wyspa na Oceanie Atlantyckim. Odkryj jej zróżnicowane krajobrazy i fascynujące kultury.

Gran Canaria harbor

Berlin

Od piwnicznych klubików po techno-świątynie – Berlin jest mekką nocnych marków. To idealne miejsce dla wszystkich chcących tańcem zadusić zimową chandrę.

Berlin Brandenburg gate

Kraków

Olbrzymi rynek, przepiękny zamek królewski i architektura, która sprawi, że będziesz przecierać oczy ze zdumienia. Brzmi kusząco? Zatem zapraszamy do Krakowa.

 Kraków Rynek Główny

Kopenhaga

Kopenhaga, nieustannie wymieniana w czołówce najszczęśliwszych miast na świecie, jest idealnym miejscem dla wszystkich amatorów zwiedzania eleganckich i kompaktowych miast.

Copenhagen harbor

Nicea

Jeden z klejnotów  Lazurowego Wybrzeża, Nicea, oferuje połączenie dawnej elegancji i skąpanych w słońcu plaż. Polecamy spacer nadmorską promenadą, zwłaszcza podczas zachodu słońca.

Nice aerial view

Bruksela

Bruksela, z całą swoją majestatycznością i ekscentrycznością jest fascynującą stolicą wartą dogłębnego poznania.

Brussels Grand Place

Mauritius

Mark Twain napisał kiedyś, „Mauritius został stworzony, zanim powstał Raj, i posłużył jako jego model”. Trudno się z tym nie zgodzić.

Mauritius beach

Dream-Deals Spring 2018 banner-PL

Podziel się z nami swoją opinią