Najlepsze 10 miejsc, w które warto się wybrać, korzystając z promocji Dream Deals

Copenhagen harbor

Sztokholm

Odwiedź Sztokholm — wyluzowaną stolicę Szwecji. To miasto ma wszystko czego szukacie — wspaniałe sklepy, restauracje i możliwość spaceru po pięknej starówce Gamla Stan.

Stockholm Gamla Stan

Soczi

Soczi jest chętnie wybierane przez turystów z uwagi na swój urok, którym emanuje o każdej porze roku. Znaleźć tu można zarówno jedne z najlepszych kurortów narciarskich na świecie, jak i wspaniałe morskie klimaty. Piasek i słońce lub białe szaleństwo – wybór należy do Ciebie.

Sochi harbor

Gran Canaria

Piękna i majestatyczna Gran Canaria to eklektyczna wyspa na Oceanie Atlantyckim. Odkryj jej zróżnicowane krajobrazy i fascynujące kultury.

Gran Canaria harbor

Berlin

Od piwnicznych klubików po techno-świątynie – Berlin jest mekką nocnych marków. To idealne miejsce dla wszystkich chcących tańcem zadusić zimową chandrę.

Berlin Brandenburg gate

Kopenhaga

Kopenhaga, nieustannie wymieniana w czołówce najszczęśliwszych miast na świecie, jest idealnym miejscem dla wszystkich amatorów zwiedzania eleganckich i kompaktowych miast.

Copenhagen harbor

Nicea

Jeden z klejnotów  Lazurowego Wybrzeża, Nicea, oferuje połączenie dawnej elegancji i skąpanych w słońcu plaż. Polecamy spacer nadmorską promenadą, zwłaszcza podczas zachodu słońca.

Nice aerial view

Bruksela

Bruksela, z całą swoją majestatycznością i ekscentrycznością jest fascynującą stolicą wartą dogłębnego poznania.

Brussels Grand Place in summerMauritius

Mark Twain napisał kiedyś, „Mauritius został stworzony, zanim powstał Raj, i posłużył jako jego model”. Trudno się z tym nie zgodzić.

Mauritius beach

Petersburg

Choć słynący ze sztuki i kultury Petersburg nie jest stolicą Rosji, z pewnością nie brakuje mu szyku i elegancji.

St-Petersburg Church of the Savior on BloodWarszawa

Warszawa i jej skarby czekają na Ciebie. XIII-wieczne centrum Cię oczaruje, muzea historyczne oświecą, a wykwintna kuchnia rozpieści Twoje zmysły.

Warsaw facades

Podziel się z nami swoją opinią