Podaruj bliskim radość płynącą z podróżowania

Give a gift card to your partner

Wyjątkowa okazja już za pasem, a Ty nadal nie wiesz co podarować bliskim? A może naprawdę istnieje prezent, który może uszczęśliwić każdego…

Karta upominkowa jest idealnym rozwiązaniem zarówno na Walentynki, Boże Narodzenie, jak i urodziny oraz jako zwykłe podziękowanie. Karty upominkowe Radisson Blu mogą zostać wykorzystane na zabiegi odnowy biologicznej w irlandzkim spa, weekendowe zakupy w Mediolanie, romantyczną kolację w Paryżu bądź wycieczkę do Rzymu… Każdy wybierze coś dla siebie. Najlepsze jest to, że nawet nie musisz wybierać. Obdarowany sam może wybrać to na, co ma ochotę.

Podaruj najbliższym radość płynącą z podróży w miejsce, które mogą wybrać sami dzięki karcie upominkowej Radisson Blu

To takie proste. Osoba, która otrzyma kartę ma wiele możliwości do wyboru: karta może zostać wykorzystana w ponad 300 hotelach w 42 uczestniczących krajach w Europie i na Bliskim Wschodzie, więc może wybrać się tam, gdzie ma ochotę. Nawet jeśli Twoi najbliżsi nie są zapalonymi podróżnikami, będą mogli wykorzystać kartę upominkową na wyśmienity obiad lub zabiegi spa w pobliskim hotelu Radisson Blu. Karta jest ważna aż przez dwa lata, więc nie musisz spieszyć się z jej wykorzystaniem.

Kup kartę upominkową o nominale od 20 do 150 euro.

Gift Card Radisson Blu

Kreatywna opcja dla pierwszych klientów

Kartę upominkową Radisson Blu można spersonalizować dzięki dodaniu wybranego obrazu — wystarczy przesłać tutaj zdjęcie/grafikę, a my naniesiemy nadruk na kartę upominkową.

Oczaruj swoich klientów lub pracowników

Możesz odwdzięczyć się swoim pracownikom lub podziękować klientom za współpracę, ofiarując im kartę upominkową Radisson Blu. Dzięki wygodnej wysyłce masowej pod jeden adres możesz zaskoczyć swoich klientów lub pracowników. Chcesz, aby karta została spersonalizowana? Nie ma sprawy! Spersonalizuj swoją kartę firmową, dodając swoje logo. Karty mogą również zostać doręczone w obwolutach umożliwiających dodanie spersonalizowanej wiadomości dla odbiorcy.

Ratunek dla zwlekających do ostatniej chwili

Nie śpieszysz się z zakupami? O nic się nie martw. Nie musisz pędzić do galerii handlowej. Jeśli Ci się śpieszy, oferujemy nawet elektroniczne karty upominkowe przesyłane za pośrednictwem poczty elektronicznej. Tutaj możesz zamówić idealny upominek, który mimo zakupu w ostatniej chwili nadal zachwyca. Obdarowana osoba pomyśli, że ten wspaniały upominek zaplanowano miesiące temu.

Christmas gift surprise

#RadissonBlu życzy wesołych Świąt!

Podziel się z nami swoją opinią