Udane spotkania dzięki innowacyjnym technologiom

Innovative screen

Innowacyjne Blu – od technologii Digichart i Multipad po aplikację One Touch

Kopiujesz notatki lub drukujesz harmonogramy spotkania? Niezbyt to nowoczesne... Dzisiaj łączność wiąże się z zastosowaniem najnowszych technologii. Każdy z nas chce, by zorganizowane wydarzenie było wyjątkowe i przebiegało bez problemów. Radisson Blu od zawsze jest liderem innowacji w zakresie spotkań i wydarzeń biznesowych. 10 lat temu jako pierwsza sieć zapewniliśmy w naszych hotelach darmowy dostęp do internetu. Ważna jest dla nas jego prędkość i wydajność – 100 Mb to minimum, a w wielu naszych hotelach internet można przeglądać z prędkością nawet 500 Mb! W ramach koncepcji Experience Meetings w hotelach Radisson Blu znaleźć można najnowszy sprzęt wideo i konferencyjny oraz doskonałe oświetlenie.

Inspirational blackboard

Digichart − digitalizacja notatek za jednym kliknięciem

Zapomnij o czasochłonnym przepisywaniu notatek lub kserowaniu i skanowaniu wielkoformatowych flipchartów. Digichart znacznie to ułatwia – zamiast kserować, za jednym kliknięciem możesz wirtualnie dzielić się swoimi pomysłami oraz współpracować z innymi za pomocą technologii plug & play. Digichart umożliwia przenoszenie na komputer notatek lub pomysłów z flipchartu i rozsyłanie ich e-mailem w kilka sekund. Od Warszawy po Bazyleę, Rostock i Bukareszt – dzięki Digichart możesz łatwo tworzyć cyfrowe wersje swoich notatek.

Digichart

Multipad – interaktywny megatablet

Prezentacje, wideokonferencje, notatki na tablicy i nie tylko… Multipad łączy wydajność i elastyczność zintegrowanego komputera z ogromnym ekranem dotykowym w jednym, eleganckim urządzeniu – interaktywnym megatablecie z 55-calowym ekranem o rozdzielczości 1080p Full HD. Umożliwia on pracę z kilkoma programami, prezentowanie dokumentów i materiałów w różnych formatach przy użyciu funkcji dotykowej oraz wymianę, zachowywanie i wysyłanie notatek za pośrednictwem poczty elektronicznej. Dzięki funkcji udostępniania w czasie rzeczywistym Twoje spotkanie może połączyć wiele odległych miast.

Multipad – Interactive Mega-Tablet

Aplikacja One Touch – łatwy dostęp do aktualności

Bądź zawsze na bieżąco! Nasza aplikacja One Touch umożliwia dostęp do informacji dotyczących wybranego hotelu z telefonu, tabletu lub laptopa. Możesz na niej sprawdzić najważniejsze informacje związane ze spotkaniem. Indywidualnie generowana strona Twojego wydarzenia pozwala Tobie i uczestnikom imprezy na łatwy dostęp do wszystkich informacji – od harmonogramu, zaplanowanych prezentacji, listy gości i prelegentów wraz z danymi kontaktowymi, do ankiet, loterii i formularzy z opiniami zachęcających uczestników do aktywnego korzystania z niej. Aplikacja One Touch to idealny towarzysz podczas każdego wydarzenia! Zawsze pod ręką, na bieżąco i ekologicznie, bo bez użycia papieru. Aplikacja jest aktualizowana przez nasze hotele w czasie rzeczywistym, dlatego jesteśmy pewni, że wywoła ona uśmiech na twarzy każdego uczestnika spotkania.

One Touch App

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat innowacyjnych rozwiązań na potrzeby spotkań i imprez? Skontaktuj się z nami na Twitterze, stosując hashtag #RadissonBlu.

Podziel się z nami swoją opinią